Pravidla věrnostního programu prodejny Zoo Drlíčov

Zákaznická kartaDoba konání věrnostního programu

Věrnostní program probíhá na prodejně Zoo Drlíčov v období od června 2016 do odvolání. Doba splatnosti karty je uvedena na její zadní straně. Věrnostní karty pro následující kalendářní rok jsou k dispozici vždy od 1. prosince roku předcházejícího.

Účast ve věrnostním programu

Do věrnostního programu se mohou zapojit všichni zákazníci prodejny Zoo Drlíčov. Vstupem do věrnostního programu se účastníci zavazují dodržovat jeho pravidla zde uvedená. Karta není adresná a sleva za nákup bude připsána každému, kdo věrnostní kartu předloží. K vydání karty neexistuje právní nárok, a proto nemůže být její vydání vymáháno soudní nebo jinou cestou.

Pravidla věrnostního programu

Věrnostní kartu si může vyžádat u pokladny každý zákazník prodejny s prvním uskutečněným nákupem. Při nákupu zboží v hodnotě nad CZK 200,– včetně a předložení karty bude zákazníkovi poskytnuta 5 % sleva z celkové kupní ceny. Sleva je poskytována i na již zlevněné zboží a zboží v akci.

Práva a povinnosti provozovatele

Organizátor akce si vyhrazuje právo akci přerušit, zkrátit a prodloužit, ukončit či jakkoliv změnit pravidla bez udání důvodu. Upozornění na tyto změny bude zveřejněno na webových stránkách fi rmy a na prodejně. Organizátor neodpovídá za zneužití, zcizení nebo jiné neoprávněné nakládání s věrnostní kartou. Vymáhání cen soudní cestou je vyloučeno.

Organizátor věrnostního programu

Organizátorem věrnostního programu je firma Zoo Drlíčov – Lenka Karafiátová.

V případě jakýchkoliv dotazů je možné kontaktovat pořadatele na tel. 775 553 275 nebo emailové adrese info@zoodrlicov.cz. Vaše dotazy Vám taktéž rádi zodpovědí zaměstnanci prodejny Zoo Drlíčov.